MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9065316
nr 906 5316
Karmstolar
1 par, 50-60-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 19:36:34
18/8 11:09:43
500 kr
18/8 19:31:34